درباره لیلا میرزایی

در سن نوزده‌سالگی اولین تجربه کاری خود را با استخدام در شرکت دارو پخش آغاز کردم و هم‌زمان در رشته حسابداری دانشجو بودم. پس از اتمام تحصیل با سِمت رئیس حسابداری در دو کمپانی پادسانساز و ترایوی مشغول به کار شدم. علی‌رغم موفقیت و رضایتمندی در کارم همیشه ذهنم در جستجوی شغلی بود که بتوان با آن ایجاد اشتغال نمود.
هدفم مشخص بود . برای رسیدن به موفقیت مسیرم را باید تغییر می دادم و تحصیل در رشته مورد علاقه ام یعنی معماری را شروع کردم.
با تحصیل در رشته معماری وارد مسیر جدیدی از زندگی و کار شدم. در این دوره از زندگی من تنها یک هدف داشتم … «معمار موفق بودن»
بعد از اتمام دوره کارشناسی معماری از طرف اساتید دانشگاه به دلیل بالا بودن معدل فارغ‌التحصیلی دعوت به کار شدم و پس از مدت کوتاهی توانستم در سال 1388 شرکت معماری «نیل هور» را تاسیس و پروژه های موفقی را اجرا کنم. من و برادرم همزمان موفق به تحصیل و دریافت مدرک کارشناسی ارشد و پس از آن قبولی در مقطع دکترای شهرسازی شدیم و در همین زمان تاسیس برند « میرزایی» در ذهن من شکل گرفت.
برند «لیلا میرزایی» با بهره‌گیری از توان علمی و فنی بالای تیم طراحی مهندسی خود که جزء نفرات برگزیده مسابقات معماری و دانشگاه معماری هستند، توانسته با طراحی و اجرای پروژه های لوکس در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی رضایت مشتریان را جزء افتخارات خود ثبت نماید.
انگلیسی‌ها معتقدند: برای رسیدن به خط پایان، شما اول باید بدانید که کجا می‌روید.
در اجرای هر پروژه می‌دانم که باید با شیوه تفکر و تحلیل معمارانه خود، برای هرکس طرحی خاص و خلاقانه اجرا کنم که با سایرین متفاوت باشد. موفقیت زمانی به دست می‌آید که فکرتان، سخنتان و عملکردتان در هماهنگیِ با هم باشند.
رضایت مشتری مهم‌ترین دارایی این برند معماری است.
یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد.
خلاقیت و خاص بودن اصول کار ما است.
ما به گفته‌هایمان متعهد هستیم.
با اتکا به تکنولوژی روز دنیا برای اجرای پروژه‌های شما قدم برمی‌داریم.

«منتظر توسعه نوآورانه این برند باشید»