درباره لیلا میرزایی

در سن نوزده‌سالگی اولین تجربه کاری خود را با استخدام در شرکت دارو پخش آغاز کردم و هم‌زمان در رشته حسابداری دانشجو بودم. پس از اتمام تحصیل با سِمت رئیس حسابداری در دو کمپانی پادسانساز و ترایوی مشغول به کار شدم. علی‌رغم موفقیت و رضایتمندی در کارم همیشه ذهنم در جستجوی شغلی بود که بتوان با آن ایجاد اشتغال نمود.
هدفم مشخص بود . برای رسیدن به موفقیت مسیرم را باید تغییر می دادم و تحصیل در رشته مورد علاقه ام یعنی معماری را شروع کردم.
با تحصیل در رشته معماری وارد مسیر جدیدی از زندگی و کار شدم. در این دوره از زندگی من تنها یک هدف داشتم … «معمار موفق بودن» 
بعد از اتمام دوره کارشناسی معماری از طرف اساتید دانشگاه به دلیل بالا بودن معدل فارغ‌التحصیلی دعوت به کار شدم و پس از مدت کوتاهی توانستم در سال 1388 شرکت معماری «نیل هور» را تاسیس و پروژه های موفقی را اجرا کنم. من و برادرم همزمان موفق به تحصیل و دریافت مدرک کارشناسی ارشد و پس از آن قبولی در مقطع دکترای شهرسازی شدیم و در همین زمان تاسیس برند « میرزایی» در ذهن من شکل گرفت.
برند «لیلا میرزایی» با بهره‌گیری از توان علمی و فنی بالای تیم طراحی مهندسی خود که جزء نفرات برگزیده مسابقات معماری و دانشگاه معماری هستند، توانسته با طراحی و اجرای پروژه های لوکس در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی رضایت مشتریان را جزء افتخارات خود ثبت نماید.
انگلیسی‌ها معتقدند: برای رسیدن به خط پایان، شما اول باید بدانید که کجا می‌روید.
در اجرای هر پروژه می‌دانم که باید با شیوه تفکر و تحلیل معمارانه خود، برای هرکس طرحی خاص و خلاقانه اجرا کنم که با سایرین متفاوت باشد. موفقیت زمانی به دست می‌آید که فکرتان، سخنتان و عملکردتان در هماهنگیِ با هم باشند.
رضایت مشتری مهم‌ترین دارایی این برند معماری است.
یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد.
خلاقیت و خاص بودن اصول کار ما است.
ما به گفته‌هایمان متعهد هستیم.
با اتکا به تکنولوژی روز دنیا برای اجرای پروژه‌های شما قدم برمی‌داریم.

«منتظر توسعه نوآورانه این برند باشید»

لیلا میرزایی